nesiller boyu medya

Hakkımızda.

Nedir bu GPC ?

Doksanlı yılların başında fotoğraf ve tanıtım filmi çekimleri ile sektöre adım attık. GP adı o günlerden kalma. İlk günden bu yana her proje hem bize hem markaya bir şeyler katmak zorunda diye düşündük. Yaptığımız filmleri televizyonda görelim, çektiğimiz fotoğraflar üzerinde biraz oynayabilsek altına güzel bir metinle gazetelere bastırsak diye fikirlerimizi işe dönüştürdükçe müşterilerimiz gelişen medya anlayışında bizleri daha çok yanında görmek istedi. Biz de bunu net bir modern dünyaya uyum olarak gördük ve ekibimizi de anlayışımızı da bu yönde geliştirdik. İki bin onlara geldiğimizde artık GP içinden yavaşça evrilen bu oluşum kendi ayakları üzerinde duracak hale geldi. Dijital dünyaya uyum sağlamış, çok daha deneyim ve süreçlere odaklı bir oluşum haline geldi. Uzmanlaşmaya inanarak bu talepleri tam odaklı çözümler üreten bir firma olmak için, GP’nin köklerinden GPC doğmuş oldu.

Bugün GPC marka gelişimi ve dijital içerik üretiminde uzmanlaşmış, her yıl onlarca markaya değer katmak için çalışan bir firma. Bizi daha yakından tanımak için, sitemize göz gezdirebilir yaptığımız işleri ve çözüm süreçlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha da yakından tanımak için, bir telefon uzağınızdayız.

Büyük Resme Bakıyoruz

Markanız

Stratejik Marka Yönetimi

Sizin markanızı tanıyor, belirlediğiniz vizyon ve hedefleriniz doğrultusunda dijital dünyanın tüm enstrümanlarını gözden geçiriyor ve optimum uygulama planı oluşturuyoruz. Bu planın stratejisini uygularken sürekli takip ediyor ve planlıyoruz. Her ay elde ettiğimiz ve raporladığımız datalar ile stratejiyi değerlendiriyor ve geliştiriyoruz. Yani bu süreç canlı ve gelişen bir süreç. Markanızın tek bir noktasında iyileştirme yapmak değil, büyük resmi görmek ve ona göre hareket etmek markanız için en ideal yol olacaktır.

Üretiyoruz

Yaratıcı İçerik

Dijital Dünya İçerik Üretimi

Artık dijital ortamda aktif olma zamanının geldiğine inanıyor veya daha aktif olmanın yollarını arıyorsunuz. Aktiflik sadece standart resimlerin standart yazılar ile paylaşılmasından fazlası anlamına geliyor. Markanızın hem hedefine hizmet edecek hem de yaratıcı içerikleri ile dikkat çeken içerikler üretiyoruz. Renk teoreminden, bilinçaltı mesajlara kadar know-how’umuzu tecrübemizle harmanlayarak paylaşımların reklamlarınız haline gelmesini sağlıyoruz.

Hedefe Gidiyoruz

Dijital Reklam

Reklam Kampanyası Yönetimi

Ürününüz, hizmetiniz iyi, markanız başarılı olabilir ancak tüketici bunun farkında olmaz ise hedeflerinize gitmenize yardımcı olmakta yetersiz kalacaktır. Belirlediğiniz hedef kitlenin doğru bir biçimde markanızı tanımasını sağlamak için doğru reklam kampanyalarında sizinle beraber ilerliyor, kampanya sonuçlarını düzenli olarak raporluyor ve sonuçlarını beraber değerlendiriyoruz. Bugün dünya üzerindeki en etkin pazarlama yöntemi olarak dijital dünya kampanyalarında yer almak markanıza değer katacaktır.

Geliştiriyoruz

Web Sitesi

Web sitesi Dizaynı ve Gelişimi

Araştırmalar, uzun zamandır dijital mecradaki yüzünüz olan web sitesinin sizin hakkınızda en çok kanıya varılan nokta olduğunu gösteriyor. Sizi doğru anlatan bir web sitesine sahip olmak kadar, günümüzde siteye girenlerin o sitedeki dataya da ulaşmaya istekli hale gelmesinin de önem taşıyor. Güzel dizayn edilmiş bir sayfa ve doğru anlatım dilleri ile ilgililerin sitenizde zaman geçirmek istemesini ve bilginin keyifle kabul edilmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda da bu site sizin daha çok ziyaret edilmesine olanak sağlayacak şekilde çalışmalar ile bütünleştiriyoruz.

Cevap Buluyoruz

Medya Planlama

İçerik ve Reklam Kombinasyonlar

Dijital Dünyanın Reklam gücünden faydalanmak istiyor ancak hangi görsellerin doğru olduğu, dikkatin nereye ve nasıl çekileceği, verimli bir kampanya düzenlemek için nasıl bir strateji ile ilerleneceği konusunda aklınızda sorular kalıyor olabilir. Kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için derinlemesine araştırma yapıyor, raporluyor buna göre uygulamaya geçiyor ve tabi ki gene sonuçları takip ediyor, raporluyor, analiz ediyor ve sizinle beraber değerlendiriyoruz.

Takip Ediyoruz

Takip Ediyoruz

Sosyal Medya

Sosyal Medya Takibi

Sosyal mecralarda düzenli ve doğru paylaşım yapmak her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Firmaların genellikle bu konuya önem verdiği ancak yoğunluk dönemleri başta olmak üzere çeşitli gerekçeler ile düzenli aktifliğini korunamadığı ve en önemlisi paylaşım ile profesyonel hedefe götürecek içerik üretimi arasında yeterli data değerlendirilmesinin sekteye uğradığı görülüyor. Düzenli bir takvim ile içeriklerinizin hedeflerinize uygun bir profesyonel bir bakış açısı ile hazırlanmasını sağlıyor, planlıyor ve uygulanmasını sağlıyoruz.

30 yıllık film yapım deneyimi

Çözüm Ortağı.

Geleceğe Dokuyoruz.

Projelerimizi
yakından incelemek için

Ya Sizin Projeniz.

Üretmeyi, ürettiğini de başarıya ulaştırmayı seven bir firmayız.

Son dönemde yaptığımız bazı işleri incelediniz. Sizin de aklınızda markanız için yapılması gereken birçok şey var. Markanızın her gün yol alıyor, hatta hızlanarak ilerliyor olması gerek diye düşünüyorsunuz. Bizimle bu konuda sohbet edin, siz markanızı anlatın, biz de sizin için yapabileceklerimizi.

Bizim kalıplarımız yok, bizim işimiz farklılaştırmak. Her markanın yolu baştan inşa ediliyor. Yüzlerce hikâyeyi böyle yazmaya başlıyoruz. Deneyimledikçe kafanızdaki soru işaretlerinin de azaldığını, taşların yerlerine oturduğunu göreceksiniz. Beraber hem yolun tadını çıkaracak, hem varmak istediğimiz yere ulaşacağız.